Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

rada dziedziny naukowej, rada dyscyplin naukowych

W dniu 21 października 2020 r. w trakcie zdalnego posiedzenia Senat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach podjął następujące Uchwały:

• Uchwałę Nr 89/2020 w sprawie: zatwierdzenia liczby członków i składu Rady Dziedziny Naukowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uchwałę Nr 90/2020 w sprawie: zatwierdzenia Przewodniczącego Rady Dziedziny Naukowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Zastępców Przewodniczącego.

Przewodniczący Rady Dziedziny Naukowej - prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek,
    Zastępca Przewodniczącego - prof. dr hab. n. med. Maria Szczepańska,
    Zastępca Przewodniczącego - prof. dr hab. n. med. Małgorzata Muc-Wierzgoń.

Skład Rady Dziedziny Naukowej dostępny jest pod linkiem: http://www3.sum.edu.pl/files/25579/uchwala_89_2020.pdf.

• Uchwałę Nr 91/2020 w sprawie zatwierdzenia liczby członków i składu Rady Dyscypliny Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uchwałę Nr 92/2020 w sprawie: zatwierdzenia Przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Zastępców Przewodniczącego.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk Medycznych - prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek,
    Zastępca Przewodniczącego - prof. dr hab. n. med. Sławomir Kasperczyk,
    Zastępca Przewodniczącego - prof. dr hab. n. med. Katarzyna Komosińska-Vassev,
    Zastępca Przewodniczącego - prof. dr hab. n. med. Wacław Kuczmik,
    Zastępca Przewodniczącego - dr hab. n. med. Przemysław Kotyla, prof. SUM.

Skład Rady Dyscypliny Nauk Medycznych dostępny jest pod linkiem: http://www3.sum.edu.pl/files/25581/uchwala_91_2020.pdf.

• Uchwałę Nr 93/2020 w sprawie zatwierdzenia liczby członków i składu Rady Dyscypliny Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uchwałę Nr 94/2020 w sprawie: zatwierdzenia Przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Zastępców Przewodniczącego.

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauk Farmaceutycznych - prof. dr hab. n. chem. Alina Pyka-Pająk,
    Zastępca Przewodniczącej - prof. dr hab. n. farm. Paweł Olczyk.
    Skład Rady Dyscypliny Nauk Farmaceutycznych dostępny jest pod linkiem: http://www3.sum.edu.pl/files/25583/uchwala_93_2020.pdf.

• Uchwałę Nr 95/2020 w sprawie zatwierdzenia liczby członków i składu Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uchwałę Nr 96/2020 w sprawie: zatwierdzenia Przewodniczącego Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Zastępców Przewodniczącego.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu - dr hab. n. o zdrowiu Piotr Romaniuk, prof. SUM,
    Zastępca Przewodniczącego - dr hab. n. med. Anetta Lasek-Bal, prof. SUM,
    Zastępca Przewodniczącego - dr hab. n. o zdrowiu Tomasz Holecki, prof. SUM.

Skład Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu dostępny jest pod linkiem: http://www3.sum.edu.pl/files/25585/uchwala_95_2020.pdf.

Kadencja Rady Dziedziny Naukowej oraz Rad Dyscyplin Naukowych rozpoczyna się od dnia 15 listopada 2020 r. i trwa do dnia 14 listopada 2024 r.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020