Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Rektor Jałowiecki

Szanowni Państwo,

Wszystkim członkom wspólnoty Uczelni, Prezes Akademickiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej oraz Dyrektorom Szpitali Klinicznych pragnę serdecznie podziękować za okres owocnej współpracy.

Bez wątpienia, od momentu przejęcia przeze mnie funkcji Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Uczelnia przeszła wiele przemian na różnych płaszczyznach działania, wynikających z konieczności dostosowania jej funkcjonowania do otoczenia społeczno-gospodarczego oraz zmieniającego się stanu prawnego. Nie był to łatwy czas dla Naszej Uczelni, ale mam poczucie, że wraz ze społecznością akademicką wywiązywaliśmy się ze swoich zadań, w godny i kompetentny sposób reprezentując Uniwersytet w gremiach zarówno akademickich jak i poza akademickich.

Serdecznie dziękuję za trud i zaangażowanie włożone w kierowanie Uczelnią najbliższemu mi Zespołowi Prorektorów:

- Panu prof. dr hab. n. med. Tomaszowi Szczepańskiemu, pełniącemu funkcję Prorektora ds. Nauki,

- Pani prof. dr hab. n. med. Joannie Lewin-Kowalik, pełniącej funkcję Prorektora ds. Studiów i Studentów,

- Panu prof. dr hab. n. farm. Stanisławowi Boryczce, pełniącemu funkcję Prorektora ds. Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego,

- Pani prof. dr hab. n. med. Violettcie Skrzypulec-Plincie, pełniącej funkcję Prorektora ds. Rozwoju i Promocji Uczelni,

- Panu prof. dr hab. n. med. Damianowi Czyżewskiemu, profesorowi SUM, pełniącemu funkcję Prorektora ds. Klinicznych.

Dziękuję Dziekanom i Prodziekanom Wydziałów Uczelni za otwartość, życzliwość i współpracę – podejmowane przez Państwa decyzje były niezwykle istotne w kształtowaniu rozwoju Uczelni.

Dziękuję wszystkim Kierownikom Jednostek oraz Pracownikom naukowo-dydaktycznym za aktywność i zaangażowanie w rozwój Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Dziękuję Kanclerz Uczelni, Pani dr n. o zdrowiu Bernadecie Kuraszewskiej oraz kierowanej przez Nią - Administracji za konstruktywną i pełną zaufania owocną współpracę.

Szanowni Państwo, działania podejmowane przez wszystkich Państwa wpłynęły na powodzenie podejmowanych inicjatyw mających na celu rozwój Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz utrzymanie prestiżu wśród Polskich Uczelni.

Rektorowi Elektowi Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Nowym Władzom Uczelni życzę powodzenia w realizacji wszystkich zamierzeń, pomyślności w podejmowaniu dobrych decyzji, służących rozwojowi Naszej Uczelni.

Członkom Wspólnoty Uczelni, życzę dalszych sukcesów zawodowych, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

[Przesłano przez: Justyna Skolik]

SUM © 2016-2020