Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Informujemy, że w dniu 11 września 2020 r. o godz. 9.30 za pośrednictwem platformy on-line odbędzie się III Śląskie Farmaceutyczne Spotkanie Naukowe - od nauki do pacjenta.

Konferencja będzie okazją do prezentacji prac, zarówno badawczych, jak i przeglądowych; upublicznienia pracy specjalizacyjnej, magisterskiej, doktorskiej i innej, wygłoszenia referatu lub/i prezentacji posteru, a także nawiązania nowych kontaktów w zakresie podobnych zainteresowań naukowych.

Głównymi adresatami spotkania są: farmaceuci, lekarze, analitycy medyczni, biotechnolodzy, kosmetolodzy oraz studenci uczelni medycznych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia 2020 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem Konferencji są: WNF SUM w Sosnowcu, Młoda Farmacja, PTFarm o/Katowice, Śląska Izba Aptekarska.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://katowice.oia.pl/news/show/id/8429

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]

SUM © 2016-2020