Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
gratulacje

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiczną i brakiem możliwości zorganizowania uroczystości wręczenia dyplomów doktora i doktora habilitowanego, a także wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, uprzejmie przypominam o stałej możliwości odbioru dyplomów doktora i doktora habilitowanego.

Celem odbioru dyplomu proszę o złożenie stosownego wniosku (proszę o podanie danych teleadresowych celem ustalenia terminu odbioru), do którego należy dołączyć potwierdzenie dokonania opłaty za jego wydanie.

Wydanie dyplomu będzie realizowane przez pracowników Sekcji ds. Rozwoju Naukowego Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, w biurach Sekcji posadowionych przy Wydziałach Uczelni, w zależności od miejsca, w którym procedowane było postępowanie lub przewód. Termin odbioru zostanie ustalony bezpośrednio z pracownikiem Sekcji, który skontaktuje się w tym celu z Państwem telefonicznie, bądź mailowo.

Podczas spotkania uprzejmie prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, w tym założenie maseczki ochronnej i rękawiczek.

Dane kontaktowe do pracowników Sekcji znajdą Państwo pod adresem: https://nauka.sum.edu.pl/kontakt/#toggle-id-2.

Z chwilą, gdy organizacja Dyplomatorium w bezpiecznych warunkach będzie możliwa, poinformujemy Państwa indywidualnie o planowanym wydarzeniu.

 

Prorektor ds. Nauki
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
prof. dr hab. n. med. Tomasz Szczepański

 

[Przesłano przez: Klaudia Libront]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.