Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Zakład Humanistycznych Nauk Lekarskich wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Aktywizacji Społeczeństwa na Rzecz Zdrowia oraz Promocji Zdrowia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić do udziału w ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Zdrowie - podaj dalej!".

Celem Konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie podejmowania przez jednostki i grupy społeczne działań na rzecz zdrowia w najbliższym otoczeniu oraz promocja wśród społeczeństwa zdrowego stylu życia. Konkurs kierowany jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

Patronem honorowym Konkursu jest JM Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przesyłanie Prac Konkursowych trwa od 01.05. do 05.11.2014r.

Efektem końcowym wydarzenia będzie wernisaż Prac Konkursowych połączony z seminarium naukowym poświęconym problematyce promocji zdrowia.

Do wygrania cenne nagrody, m.in.: aparat fotograficzny Sony Alpha SLT-A58 z obiektywem 18-55 mm, kamera Sony HDR-PJ220E, telefon komórkowy Sony Xperia Z oraz tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 wraz ze smartfonem Samsung Galaxy mini 2!

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje znajdziecie Państwo na stronie:

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

dr Małgorzata Synowiec-Piłat,
Michał Jędrzejek, Joanna Sarbinowska