PM logo

Informujemy, że redakcja Pulsu Medycyny organizuje prestiżowy konkurs Supertalenty w Medycynie, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy do 39 roku życia, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnością i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 20 kwietnia 2020 r. do godz. 12.00.
Udział w konkursie można zgłaszać osobiście – formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie https://pulsmedycyny.pl/supertalenty/rejestracja/ Prawo do nominowania kandydatów mają także osoby trzecie (w szczególności uczelnie, promotorzy, pracodawcy), pod warunkiem uzyskania zgody nominowanego kandydata na udział w konkursie.
Oceny kandydatur będą dokonywane przez jury w trzech kategoriach:
• osiągnięcia naukowe (pod uwagę są brane m.in. zdobyte granty, stypendia, publikacje, nagrody),
• zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej (m.in. działalność charytatywną, w stowarzyszeniach),
• perspektywy dalszego rozwoju (szanse na wpływy w sektorze ochrony zdrowia w najbliższych latach).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2020 r. Informacje o zwycięzcach konkursu ukażą się na łamach Pulsu Medycyny oraz na stronie internetowej www.pulsmedycyny.pl.
Dodatkowe informacje dotyczące zgłoszeń oraz przebiegu konkursu można uzyskać pod numerem telefonu +48 605 948 188 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału w konkursie.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]