Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Dyplom

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach został uhonorowany Orłem „Wprost”. 

Jest to prestiżowa nagroda, przyznawana od 2016 r. przez tygodnik „Wprost” firmom, samorządom i wybitnym osobowościom, wnoszącym szczególny wkład w rozwój regionalnej i krajowej gospodarki, działającym na rzecz lokalnych społeczności.
Nagroda przyznawana jest podmiotom, które najbardziej dynamicznie powiększają swoje zyski i osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Ponadto jednostki te musiały spełnić inne wymagania:
- brak strat
- czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników)
- odpowiednia rentowność.

fot. P. Woźniakiewicz 181

Orły Wprost to przedsięwzięcie realizowane wspólnie przez „Wprost” i firmą Bisnode, która jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Zestawienie ma charakter ogólnopolski.
Tygodnik „Wprost”, przyznając tę nagrodę, docenił gospodarność i transparentność finansową Uczelni.
V edycja nagrody Orły tygodnika „Wprost” odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
Nagrodę, z rąk Redaktora działu Biznes Pawła Bednarza, odebrała
prof. dr hab. n. med. Violetta Skrzypulec-Plinta, Prorektor ds. Rozwoju i Promocji Uczelni podczas Gali, która odbyła się 26 lutego br.

fot. P. Woźniakiewicz 194

Jesteśmy zaszczyceni tym, że nasza Uczelnia została laureatem tej wyjątkowej nagrody, która stanowi zwieńczenie pracy społeczności akademickiej.

 

[Przesłano przez:  Bożena Langner]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.