Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner

Dział Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza do udziału w drugiej edycji targów pracy – FarmMedLab, które odbędą się
w dniu 22 kwietnia 2020 roku na terenie kampusu Wydziału Nauk Farmaceutycznych
w Sosnowcu przy ul. Jedności 8, w godzinach od 10.00 do 15.00.
Targi pracy skierowane są do wszystkich studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach, w szczególności i ze względu na miejsce organizacji tj. Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, dedykowane są do studentów kierunków:
farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW DO UDZIAŁU!!!

Organizowane targi edukacyjne to doskonała możliwość zaprezentowania oferty i działalności instytucji oraz firm zainteresowanym studentom i absolwentom, jak również okazja do bezpośredniej konfrontacji z osobami poszukującymi pracy, praktyk, czy staży.
Skupienie licznej grupy pracodawców różnych branż w jednym miejscu i czasie będzie sposobnością do nawiązania licznych kontaktów i pozyskania cennych informacji dla studentów/absolwentów a dla pracodawców – potencjalnych wartościowych pracowników.
Firmy oraz instytucje zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie swojej oferty bezpośrednio do pracowników Działu Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zajmujących się organizacją targów – Pani Justyny Skolik oraz Pani Moniki Beard dostępnych pod numerem telefonu: 32 208 3632 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje dotyczące wydarzenia można również znaleźć na stronie: http://farmmedlab.sum.edu.pl/

UWAGA! Liczba prezentowanych stanowisk jest ograniczona!
Liczy się kolejność zgłoszeń.

W ramach zaplanowanych ww. targów Uczelnia podjęła już współpracę z Śląską Izbą Aptekarską, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych.
Współorganizatorami II edycji Targów Pracy „FarmMedLab” Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach są :
- Apteka Zdrowit