Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Baner

Dział Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza do udziału w drugiej edycji targów pracy – FarmMedLab, które odbędą się
w dniu 22 kwietnia 2020 roku na terenie kampusu Wydziału Nauk Farmaceutycznych
w Sosnowcu przy ul. Jedności 8, w godzinach od 10.00 do 15.00.
Targi pracy skierowane są do wszystkich studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach, w szczególności i ze względu na miejsce organizacji tj. Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, dedykowane są do studentów kierunków:
farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW DO UDZIAŁU!!!

Organizowane targi edukacyjne to doskonała możliwość zaprezentowania oferty i działalności instytucji oraz firm zainteresowanym studentom i absolwentom, jak również okazja do bezpośredniej konfrontacji z osobami poszukującymi pracy, praktyk, czy staży.
Skupienie licznej grupy pracodawców różnych branż w jednym miejscu i czasie będzie sposobnością do nawiązania licznych kontaktów i pozyskania cennych informacji dla studentów/absolwentów a dla pracodawców – potencjalnych wartościowych pracowników.
Firmy oraz instytucje zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie swojej oferty bezpośrednio do pracowników Działu Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zajmujących się organizacją targów – Pani Justyny Skolik oraz Pani Moniki Beard dostępnych pod numerem telefonu: 32 208 3632 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje dotyczące wydarzenia można również znaleźć na stronie: http://farmmedlab.sum.edu.pl/

UWAGA! Liczba prezentowanych stanowisk jest ograniczona!
Liczy się kolejność zgłoszeń.

W ramach zaplanowanych ww. targów Uczelnia podjęła już współpracę z Śląską Izbą Aptekarską, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych.
Współorganizatorami II edycji Targów Pracy „FarmMedLab” Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach są :
- Apteka Zdrowit
- Apteka 4 Pory Roku


[Przesłano przez: Monika Beard]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.