Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo Unicorn Hub

ZAPRASZA
Studentów, pracowników naukowych oraz wszelkich chętnych do rozwinięcia własnego innowacyjnego pomysłu na star-up.

Projekt, współfinansowany ze środków PARP, ma na celu rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych typu start-up, ze szczególnym uwzględnieniem branż takich, jak: IT / ICT, Medycyna / Zdrowie Publiczne, Smart City / Transport.

Obecnie trwa nabór ciągły do 3 rundy – wnioski są przyjmowane do dnia 26.01.2020 r.

Wszelkie Informacje na temat projektu, udostępnione są na stronie internetowej, pod adresem:

Zapisy: https://unicornhub.pl/#o-projekcie

[Przesłano przez: Monika Zębala-Lis]