Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo SUM

Twórcy kreatywnych innowacji mogą zgłosić swoje prace do 2. edycji Konkursu Start-Up-Med.

Wydarzenie towarzyszy V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Helth Challenges Congress – HCC), który odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizator przewidział dwie kategorie konkursowe: Start Up oraz Ośrodek medyczny/naukowy. Grono ekspertów wyłoni pięciu finalistów, którzy zostaną zaproszeni do zaprezentowania się w trakcie V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Głosowanie jury oraz plebiscyt internetowy wyłoni zwycięzców, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 5 marca 2020 r. podczas Gali V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC 2020).

Zgłoszenia start-upów można wysyłać drogą elektroniczną do 30 stycznia 2020 r. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_pYSt0d__UDUgOH3zrNNne_0jgvXDYs6TsKYuPla9vytTFQ/viewform
Informacje o Konkursie oraz jego regulamin można znaleźć pod adresem: http://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-rozwoj/HCC-2020-rusza-II-edycja-Konkursu-Start-Up-Med-wyslij-zgloszenie,200937,11.html
Pytania dotyczące konkursu można kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2020