Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

21 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, podczas której uhonorowano laureatów Programu.

W tym roku do grona 252 Ambasadorów dołączyło kolejnych 18, reprezentujących różne ośrodki naukowe, w tym prof. dr hab. n. med. Jarosław Barski, kierownik Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Tytuł ten przyznawany jest za wyjątkowe osiągnięcia, którymi są organizacje w naszym kraju szczególnie prestiżowych wydarzeń naukowych, kulturalnych lub sportowych. Kryterium wyboru laureatów nie jest oparte wyłącznie na liczbie uczestników z zagranicy, ale przede wszystkim na randze wydarzeń w środowisku międzynarodowym.

Profesor Jarosław Barski otrzymał tytuł honorowy Ambasadora Kongresów Polskich, nadany przez Polską Organizację Turystyczną i Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce,
w uznaniu zasług w promowaniu Polski jako miejsca międzynarodowych kongresów, tj.:
- Seminar on Behavioral Methods, Katowice, 05.10.2009
- 2nd International Seminar on Behavioral Methods, Katowice, 21.10.2010
- 3rd International Seminar on Behavioral Methods, Szczyrk, 18-20.09.2014
- 4th International Seminar on Behavioral Methods, Katowice-Wisła 8-10.09.2016
- 5th International Seminar on Behavioral Methods, Kraków, 27-29.09.2018
- 14th International Congress of the Polish Neuroscience Society, Katowice, 27-30.08.2019
- Measuring Behavior 2020/6th International Seminar on Behavioral Methods, Kraków 27-29.05.2020

Tytuł Ambasadora jest znakiem jakości wskazującym na osobę o wyśmienitych zdolnościach dyplomatycznych i organizacyjnych, potrafiącą pogodzić interesy wielu środowisk, zaproponować program merytoryczny oraz scenariusz wydarzenia, a także zbudować i pokierować dużym zespołem w celu ich realizacji.
Relację z Gali można znaleźć na stronie https://www.pot.gov.pl/pl/pcb/news/w-katowicach-uhonorowano-ambasadorow-i-mecenasow-kongresow-polskich#i
Gratulujemy Panu Profesorowi dołączenia do elitarnego grona Ambasadorów Kongresów Polskich! 


[Przesłano przez: Bożena Langner]
[Źródło: pot.gov.pl ]
[Zdjęcia: pot.gov.pl ]

No images found.

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.