Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Dyplom

W dniu 16 października br. w katowickim Kinoteatrze Rialto już po raz dziesiąty odbyła się Gala Śląskiego Sportu Akademickiego. Uroczystość ta była okazją do sportowego podsumowania minionego roku akademickiego.

Podczas uroczystości wyróżniono najlepsze uczelnie, które w ubiegłym roku akademickim zdobyły największą liczbę punktów w Akademickich Mistrzostwach Śląska 2018/2019. Dyplom dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za zajęcie V miejsca w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Śląska 2018/2019 odebrał Prorektor ds. Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego prof. dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka. Zawodnicy Uczelni w ubiegłym roku akademickim aż 35 razy startowali w zawodach, zdobywając w sumie 495 punktów. W trakcie Gali uhonorowano także najlepszych zawodników oraz wyróżniających się działaczy AZS.

Tegoroczna Gala Śląskiego Sportu Akademickiego zainaugurowała sportowy rok akademicki 2019/2020 oraz rozpoczęła obchody 75-lecia działalności AZS Katowice.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019