Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Nagrodzeni

W dniach 3-5 września 2019 r. w Krynicy Zdrój odbyło się Forum Ekonomiczne połączone z Forum Ochrony Zdrowia. Jest to wydarzenie, w trakcie którego kluczowi decydenci, menedżerowie, biznesmeni i eksperci spotkają się aby tworzyć przyszłość ochrony zdrowia – w trakcie Forum poruszono wiele tematów o stanie świadczonych usług medycznych w Polsce.

Jednym z elementów ww. Kongresu była Gala i uroczyste wręczenie nagród Rankingu Zdrowia dla najbardziej efektywnych i najszybciej rozwijających się firm ochrony zdrowia.
Samodzielny Publiczny Szpital Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego SUM w Katowicach został laureatem Nagrody Forum Ochrony Zdrowia w kategorii: Badania Kliniczne. Wyróżnienie zostało przyznane na ręce Dyrektora Szpitala – Pana dr n. med. Włodzimierza Dziubdzieli.

Dyplom

GRATULUJEMY!