Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

logo cede2019

180 wystawców z 12 krajów przedstawi swoją ofertę podczas 28.  Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2019 (19–21 września). Równolegle do wystawy odbędzie się 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, największy projekt edukacyjny w branży. W programie naukowym zaplanowano wykłady, warsztaty, prezentacje. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

W sierpniu do ponad 16 tysięcy uczestników branży stomatologicznej trafi szczegółowy informator pozwalający przygotować się do przyjazdu do Poznania. Znajdzie się w nim lista wystawców, program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, informacje o produktach zgłoszonych do konkursu Gwiazdy CEDE, informacje praktyczne oraz ciekawostki. Dostępna będzie też wersja online na www.cede.pl oraz www.cedenews.pl.

W ramach 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej zostaną opracowane, a następnie zaprezentowane pierwsze w historii rekomendacje w zakresie ogólnoustrojowych stanów nagłych zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym. Odbędzie się również dwudniowa sesja dla lekarzy dentystów, którzy chcą rozszerzyć działalność gabinetu o procedury z zakresu medycyny estetycznej.

Gościem specjalnym CEDE 2019 będzie Andrzej Poniedzielski, satyryk, humorysta, poeta, aktor, autor piosenek. Poniedzielski wystąpi w czwartek wieczorem, tuż po zakończeniu gali Gwiazdy CEDE. Wstęp wolny.

Organizatorzy liczą również na aktywność internautów. Do 19 września br. 37 produktów zgłoszonych przez wystawców rywalizuje o cztery statuetki Gwiazdy CEDE 2019. Kto zwycięży zdecydują właśnie internauci. W tym roku dla głosujących organizatorzy przygotowali cenne nagrody.

Szczegółowe informacje są dostępne na www.cedenews.pl.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019