Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

plakat: WYKŁADY DOTYCZĄCE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POŁĄCZONE Z NAUKĄ SAVOIR-VIVRE WOBEC OSÓB NIEWIDOMYCH

CZY CHCESZ POZNAĆ TAJEMNICĘ CIEMNOŚCI?
WYKŁADY DOTYCZĄCE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA POŁĄCZONE Z NAUKĄ SAVOIR-VIVRE WOBEC OSÓB NIEWIDOMYCH dla wszystkich mieszkańców Miasta Katowice

W ramach projektu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach: „Od przedszkola do seniora” współfinansowanego przez Miasto Katowice.
Prowadzący – prof. dr hab. n.med. Violetta Skrzypulec-Plinta (Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach)

TEMATYKA WYKŁADÓW:
1. ABC zdrowia kobiety w grupie 50+
2. Zagrożenia nie tylko medyczne XXI wieku.

Kiedy:
- 28.08.2019 godz.: 15:00-18:00
- 19.09.2019 godz.: 17:00-20:00

Gdzie:
Kawiarnia społeczna Ważne Miejsce – Katowice ul. Mikołowska 44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
- telefonicznie: 32 208 3671, 603 665 000
- poprzez formularz dostępny na stronie: odprzedszkoladoseniora.sum.edu.pl

[Przesłano przez: Monika Beard]