Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Dyplom

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka SPSK nr 6 SUM zostało wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2018/2019 organizowanym przez Fundację JA-Joy Aim.

Zgłoszony projekt pt.: „Dzieci Niepodległej – obchody 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach” to 12 tematycznych imprez (dotyczyły wiary, historii, przyrody, literatury polskiej, filmu, muzyki, teatru, harcerstwa, śpiewania pieśni i hymnu, wojska polskiego) zrealizowanych na przestrzeni od 16 października do 28 listopada 2018 r., w których udział wzięło ponad 320 dzieci i około 120 rodziców i opiekunów. Część tych wydarzeń została przygotowana wyłącznie przez GCZD SPSK nr 6 SUM, część we współpracy z partnerami – ich udział również został doceniony przez jurorów.

Do konkursu przystąpiło 130 podmiotów leczniczych, a 23 zostały wyróżnione. GCZD SPSK nr 6 SUM w Katowicach zostało docenione przez Radę Fundacji, jak podkreślono w liście gratulacyjnym, za wzorową inicjatywę na rzecz poprawy standardów leczenia i pobytu pacjentów. Jurorzy uznali, w tym Rzecznik Praw Pacjenta, że projekt jest „wyjątkowy, jedyny i unikalny w swoim rodzaju, integrujący personel, edukujący pacjentów, niosący radość i nadzieję na poprawę zdrowia”.

Serdecznie gratulujemy!


[Przesłano przez: Bożena Langner]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.