Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Program Ambasadorów Kongresów Polskich

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Barski, kierownik Centrum Medycyny Doświadczalnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach znalazł się w gronie 18 tegorocznych laureatów Programu Ambasadorów Kongresów Polskich.

Celem Programu jest pozyskiwanie kongresów do Polski oraz udzielanie efektywnej pomocy w przyciąganiu takich imprez do kraju przez Polaków działających w strukturach organizacji międzynarodowych, np. naukowców i profesjonalistów różnych branż.

Oficjalne wręczenie tytułów Ambasadora oraz Mecenasa Kongresów Polskich odbędzie się podczas uroczystej gali 21 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Gratulujemy!

/źródło: http://ambasadorkongresow.pl/