Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

BENEFIT SYSTEMS

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, iż w ramach umowy zawartej w dniu 26.02.2019 r. pomiędzy firmą Benefit Systems S.A. i Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach można dokonać zakupu karnetu sportowego uprawniającego do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Dla kogo: Oferta skierowana jest do pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin oraz uczestników studiów doktoranckich.

Zgłoszenie: Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy, która została zawarta na czas określony do dnia 30.04.2020 r. Zgłoszenia na kolejny miesiąc przyjmowane są do 20-go dnia bieżącego miesiąca. W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest kontakt z Działem ds. Pracowniczych i Socjalnych (pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin) lub Działem ds. Studiów i Studentów (doktoranci).

Płatność: Zakup karnetu nie podlega dofinansowaniuz Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Użytkownik pokrywa pełen koszt karnetu we własnym zakresie. Zgodnie z zawartą Umową płatność za karnet odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. Za pomocą platformy Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może również samodzielnie dokonywać zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

BENEFIT SYSTEMS S.A.

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

38,00 zł

Senior 60+

40,00 zł

Karnety uprawniają do korzystania z różnych usług i zajęć w różnych obiektach sportowych na terenie całego kraju:

• Karnet MultiSport PLUS – bez miesięcznego lub dziennego limitu wejść,
  • Karnet MultiSport CLASSIC – 30 wejść w miesiącu (1 raz dziennie),
  • Karnet MultiSport ACTIVE 8 – 8 wejść w miesiącu (2 razy w tygodniu),
  • Karnet MultiSport SENIOR – 1 wejście na dzień do godziny 16:00.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych
telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24 lub mailowo