Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na spektakl

Sylwester na BIS

który odbędzie się w trzech terminach:

04 stycznia 2019 r. o godzinie 19:00
12 stycznia 2019 r. o godzinie 19:00
3 lutego 2019 r. o godzinie 14:00

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

SZCZEGÓŁY:

Jak co roku proponujemy Państwu skróconą wersję koncertu z 31 grudnia,

który tym razem wyreżyserował Robert Talarczyk.
Wybór utworów na BISy jest zawsze bardzo trudny, ale najważniejszym kryterium jest reakcja publiczności. Chcemy prezentować Państwu piosenki, które najbardziej się podobały w sylwestrową noc.

Chcemy również, by program układał się atrakcyjnie pod względem różnorodności gatunkowej, estetycznej, tematycznej (chociaż przecież wiemy, że wszystkie, ale to wszystkie piosenki są o miłości) i wykonawczej. Żeby były i liryczne ballady, i pastiszowe interpretacje aktorskie, i rockowe brzmienia.

By było tanecznie, kolorowo, słowem – bardzo karnawałowo!
Zapraszamy!
W koncercie występuje niemal cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki
oraz gościnnie – Elżbieta Okupska.

Zapisy przyjmowane będą
od 26 do 28 listopada 2018r.
przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

osobiście – w pokoju 212,

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24
Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 80,00 zł,

przy czym wysokość dofinansowania
z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę w rodzinie

Sylwester na BIS

Wpłata własna

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna

za członka rodziny

do 2 000,00 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

Ważne informacje dotyczące zapisów:

1. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie wskazanym w ogłoszeniu, w godzinach 7:30 – 15:30.
  2. Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej dzieci współmałżonków).
  3. Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Wpłaty będą przyjmowane od 03 do 07 grudnia 2018 r.,
jednak przed dokonaniem wpłaty konieczny jest kontakt z Działem ds. Pracowniczych i Socjalnych
w celu potwierdzenia obecności na liście uczestników.

Termin odbioru biletów zostanie podany w kolejnym ogłoszeniu.

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]

SUM © 2016-2018