W związku ze zbliżającym się terminem wyjazdów pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin na 3-dniową wycieczkę do Pragi, Kutnej Hora, Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych przedstawia informacje organizacyjne dotyczące wszystkich terminów:

1. Wyjazd odbędzie się ok. godziny 7:00 z ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach. Autokar zostanie podstawiony ok. godziny 6:30. Lista obecności będzie sprawdzana przez pracownika Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych. Prosimy o przygotowanie dokumentu tożsamości.
  2. Posiłki zapewnione w ramach wycieczki to:
  • piątek – obiadokolacja,
  • sobota – śniadanie, obiadokolacja,
  • niedziela – śniadanie.

Ewentualne wyżywienie poza wyżej wymienionymi posiłkami należy zorganizować we własnym zakresie.

1. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do złożenia w Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych wypełnionego formularza-zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w wycieczce oraz oświadczenia o dochodach (do pobrania poniżej)

Oświadczenie o dochodach
Zgoda na przetwarzanie danych

Wszystkim uczestnikom wycieczki życzymy udanego wypoczynku