Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin o możliwości zapisów na 3-dniową wycieczkę do Pragi, Kutna Hora, która odbędzie się w dwóch terminach:

14-16.09.2018 r.

21-23.09.2018 r.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Turystyczne Poltur Kazimierz Puk

z siedzibą w Tarnobrzegu, pl. B. Głowackiego 36

Koszt wycieczki dla 1 osoby wyniesie 678,00 zł,

przy czym wysokość wpłaty przedstawia poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę w rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

za członka rodziny

do 2000,00 zł

2000,01 zł - 3500,00 zł

3500,01 zł - 5000,00 zł

powyżej 5000,01 zł

Planowane zwiedzanie:

Praga – Wzgórze Zamkowe HRADCZANY, Klasztor na STRAHOVIE, Katedra św. Wita, Sala WŁADYSŁAWOWSKA, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka, Most Karola, Dzielnica Żydowska, rynek Starego Miasta: Ratusz wraz ze słynnym zegarem ORLOJ, Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa. Rejs po Wełtawie.

Kutna Hora -  Włoski Dwór – rezydencja królewska i mennica państwowa, gotycka katedra św. Barbary, kościół św. Jakuba, kaplica Bożego Ciała, kaplica czaszek, sztolnia srebra.

Zapisy na wybrany termin odbędą się zgodnie z § 7 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj.:

- Pierwszeństwo udziału w imprezach kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych dotyczących wycieczek i karnetów sportowych mają osoby, które dotychczas nie korzystały z tego dofinansowania, a w następnej kolejności osoby, które nie korzystały z tego dofinansowania w roku poprzednim.

-   Dopuszcza się możliwość korzystania tylko z jednej formy dofinansowania - do wycieczek lub do karnetu sportowego.

-   Zapisy na wszystkie imprezy dofinansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dokonywane są w godzinach urzędowania Uczelni osobiście, telefonicznie lub mailowo do wyczerpania limitu miejsc, z uwzględnieniem zapisów ust. 6,7 i 8.

Zapisy odbywać się będą:

telefonicznie – pod numerem (32) 208 35 24

osobiście – w pokoju 212 (Rektorat)

wyłącznie w terminie 20-22 sierpnia 2018 r., w godzinach 7:30-15:30

Wpłaty należy dokonać dopiero po telefonicznym potwierdzeniu zakwalifikowania się do udziału w wycieczce.

Szczegóły dotyczące wyjazdu zostaną podane w kolejnym ogłoszeniu.

SUM © 2016-2018