Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Uwaga

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 11 czerwca 2018 r.
dotyczącego możliwości zapisów na wycieczkę zagraniczną
dla pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin
do Pragi i Kutnej Hory,

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że

postępowanie przetargowe na organizację wycieczki zagranicznej nr RZP/PN/77/18 zostało ostatecznie unieważnione*
Wobec powyższego wycieczka w terminach
22-24.06.2018 r. oraz 29.06-01.07.2018 r.
nie odbędzie się.

 

Organizacja wycieczki odbędzie się w późniejszym terminie,
o czym Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych
poinformuje w odrębnym ogłoszeniu.

* UZASADNIENIE UNIEWAŻNIENIA POSTĘPOWANIA:

W dniu 14.06.2018 r. Wykonawca MARGO TRAVEL Małgorzata Hałuszczak-Sowa z siedzibą we Wrocławiu, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza wniósł do Zamawiającego pismo informujące o odmowie podpisania umowy.

Zamawiający zgodnie z art. 24aa ust 2 ustawy Pzp dokonał badania czy Wykonawca, który złożył ofertę najwyżej ocenioną spośród pozostałych ofert tj. RESTOR Stanisław Tor  z siedzibą w Rzeszowie nie podlega wykluczeniu oraz czy spełnia warunki udziału w postępowaniu. W wyniku badania wezwał Wykonawcę do złożenia dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust 1 ustawy Pzp.

W dniu 19.06.2018 r. Wykonawca RESTOR Stanisław Tor z siedzibą w Rzeszowie wniósł do Zamawiającego pismo informujące o braku celowości uzupełniania dokumentów ponieważ nie ma możliwości ponownej rezerwacji  autokaru o wymaganych i zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie parametrów autokaru.

Zamawiający zgodnie z art. 24 ust 1 pkt 12 ustawy Pzp wykluczył z przedmiotowego postępowania Wykonawcę RESTOR Stanisław Tor z siedzibą w Rzeszowie, bowiem nie wykazał on spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Z uwagi na fakt, iż następna w kolejności najwyżej oceniona oferta Wykonawcy TODOS TRAVEL Adam Pochylczuk z siedzibą w Katowicach przekracza wartość jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający odstąpił od badania oferty, gdyż zachodzą przesłanki unieważnienia określone w art. 93 ust 1 pkt 4 ustawy Pzp.


[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.