Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Informujemy pracowników, emerytów, rencistów, że karnety sportowe OK System będzie można odebrać od 29 stycznia 2013 r. w Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych w budynku Rektoratu ( ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach, pokój 212 na II piętrze).

 

Przypominamy wszystkim pracownikom, emerytom i rencistom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy od 01 lutego 2014 r. będą korzystali z karnetów sportowych OK System, że została uruchomiona strona internetowa, na której znajdują się szczegółowe zasady korzystania z karnetów, regulamin oraz lista dostępnych obiektów i usług sportowych dostępnych w ramach karnetów:

www.oksystem.pl/klienci/sum

Dodatkowo informujemy, że dostępny na w/w stronie internetowej regulamin korzystania z karnetów jest sporządzony wyłącznie dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i zawiera szczegółowe zapisy spełniające wymogi stawiane przez Uczelnię w postępowaniu przetargowym.

W przypadku naruszenia przez którykolwiek z wybranych obiektów zasad korzystania zagwarantowanych w regulaminie proszę o niezwłoczne powiadomienie o tym fakcie Działu ds. Pracowniczych  i Socjalnych.

Pani Beata Mincer, Amelia Rydel – nr tel. (32)-20-83-524

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.