Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na premierę musicalową:

Bulwar Zachodzącego Słońca

 

 

który odbędzie się w dwóch terminach:
     23 czerwca 2017 r. – piątek –  o godzinie 19:00
      24 czerwca 2017 r. – sobota – o godzinie 19:00

w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

SZCZEGÓŁY:

 

Bulwar Zachodzącego Słońca

Andrew  Lloyd  Webber sięgnął do klasyki kina, musical Sunset Boulevard (1993) jest bezpośrednią adaptacją legendarnego filmu o tym samym tytule (1950) w reż. Billy'ego Wildera. Filmu z muzyką Franza Waxmana, urodzonego chorzowianina, który za swoją kompozycję do tego obrazu otrzymał Oscara. Kolejne dwa Oscary przypadły autorom scenografii i scenarzystom. Poza tym film był nominowany do Oscara jeszcze w ośmiu kategoriach.

Bankrutujący scenarzysta Joe ukrywa się przed wierzycielem. Trafia do posiadłości Normy Desmond, wielkiej niegdyś gwiazdy kina niemego. Aktorce wydaje się, że powróci jeszcze na ekrany przy okazji występ w filmie według jej własnego scenariusza. Spotkanie z Joe Norma traktuje jako szczęśliwy zbieg okoliczności i prosi go o pomoc przy pisaniu tekstu. Wkrótce starsza kobieta zakochuje się w scenarzyście... Ich skomplikowana relacja, pełna namiętności i zmienności prowadzi do nieprzewidzianego zakończenia…

W filmie w rolę aktorki Normy Desmond wcieliła się wielka Gloria Swanson. W najnowszej wersji musicalu na West Endzie gra z ogromnym sukcesem Gen Close! W Chorzowskiej realizacji występują między innymi: Wioletta Białk, Maria Meyer, Dariusz Niebudek, Artur Święs oraz zespoły: baletowy, wokalny  i orkiestra. Reżyseruje Michał Znaniecki (Producenci, Jekyll and Hyde, Our House).

Zapisy przyjmowane będą

od 08 do 10 maja 2017 r.

przez Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

 osobiście – w pokoju 212,

 telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24
lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bilety w cenie 35 zł.

 

Ważne informacje dotyczące zapisów:

 

  1. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w terminie i godzinach wskazanych w ogłoszeniu.
  2. Przez jedno zgłoszenie rozumie się jedną osobę + ew. członek rodziny uprawniony do korzystania z dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pozostający z pracownikiem, emerytem lub rencistą we wspólnym gospodarstwie domowym (tj. współmałżonek, dzieci własne, dzieci przysposobione oraz przyjęte na wychowanie w ramach rodziny zastępczej dzieci współmałżonków).
  3. Zgłaszać można się osobiście lub przez osobę trzecią z zastrzeżeniem, iż jednorazowo można dokonać 1 zgłoszenia. W celu dokonania kolejnego zgłoszenia należy ponownie ustawić się w kolejce lub nawiązać połączenie telefoniczne.

Pełen koszt 1 biletu wynosić będzie 35 zł, przy czym wysokość dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych SUM w Katowicach  dla pracownika, emeryta, rencisty oraz członka rodziny stanowi poniższa tabela:

Dochód na jedną osobę 
w

rodzinie

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

Wpłata za członka rodziny

Wpłata własna pracownika, emeryta, rencisty

+

członek rodziny

do 2 000,00 zł

10,50 zł

21,00 zł

31,50 zł

2 000,01 zł – 3 500,00 zł

12,25 zł

24,50 zł

36,75 zł

3 500,01 zł – 5 000,00 zł

14,00 zł

28,00 zł

42,00 zł

powyżej 5 000,01 zł

17,50 zł

31,50 zł

49,00 zł

Wpłaty przyjmowane będą do 19 maja 2017 r.,
natomiast termin odbioru biletów podany będzie w kolejnym ogłoszeniu

[Przesłano przez:Barbara Byzdra]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.