Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

OGŁOSZENIE
Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje,
iż została zawarta Umowa-Porozumienie z firmą

OK SYSTEM POLSKA S.A. (na okres od 1 kwietnia 2016 r. do 31 grudnia 2017 r.)

w ramach Umowy-Porozumienia można zakupić karnet sportowy uprawniający do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

KARNET SPORTOWY
NIE BĘDZIE PODLEGAŁ DOFINANSOWANIU
Z ZAKŁADOWEGO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy. W przypadku zainteresowania nabyciem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych, co umożliwi korzystanie z niego od kolejnego miesiąca.

Zgodnie z zawartymi Umowami płatności za karnety odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywane będą indywidualnie przez Pracownika/Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej Pracownik/Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

OK SYSTEM POLSKA S.A.

 

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

Open

Limitowany

 

Pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin

169,00 zł

129,00 zł

 

Karta basenowa dla dzieci pracowników do 15-go roku życia

49,00 zł

-

 

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału między obiektami,

Karnet limitowany pozwala na korzystanie 2 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry

INFORMACJA DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KARNET OK SYSTEM:

 

W związku z faktem, iż Umowa została podpisana w dniu dzisiejszym jest możliwość zalogowania się na swoje konto około godziny 17:00-18:00 i dokonania opłaty za kwiecień, co pozwoli na kontynuację w korzystaniu z karnetu. Płatność za dany miesiąc może być dokonana najpóźniej 5-go dnia miesiąca.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych – dla pracowników, emerytów i rencistów SUM:
Beata Mincer – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Beata Urbańczyk – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 32 208 35 24

[Przesłano przez:  Beata Urbańczyk]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.