Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin o możliwości zapisów na 3-dniową wycieczkę do Pragi, Kutna Hora, która odbędzie się w dwóch terminach:

14-16.09.2018 r.

21-23.09.2018 r.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Turystyczne Poltur Kazimierz Puk

z siedzibą w Tarnobrzegu, pl. B. Głowackiego 36

Uwaga

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 11 czerwca 2018 r.
dotyczącego możliwości zapisów na wycieczkę zagraniczną
dla pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin
do Pragi i Kutnej Hory,

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że

postępowanie przetargowe na organizację wycieczki zagranicznej nr RZP/PN/77/18 zostało ostatecznie unieważnione*
Wobec powyższego wycieczka w terminach
22-24.06.2018 r. oraz 29.06-01.07.2018 r.
nie odbędzie się.

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników,

22-24.06.2018 r.
29.06 – 01.07.2018 r.

Karnet

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
o możliwości zapisów
na karnety sportowe (od 01-04-2018 do 30-09-2018),
których zakup podlegać będzie dofinansowaniu
z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Uwaga

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 16.11.2017 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na spektakl  „Sylwester na BIS” wydawane będą od 28 grudnia 2017 r. w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach.

Odbiór przez osoby trzecie będzie możliwy po okazaniu stosownego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.

[Przesłano przez: Wiola Zientecka]

SUM © 2016-2018