image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Uwaga

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na spektakl

Sylwester na BIS

Uwaga

OGŁOSZENIE

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 16.10.2018 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na spektakle „Dwanaście krzeseł” oraz „Skazany na bluesa” wydawane będą od 15 listopada 2018 r. w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach.

Odbiór przez osoby trzecie będzie możliwy po okazaniu stosownego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.


[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]

Uwaga

 

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje
pracowników, emerytów, rencistów SUM
oraz członków ich rodzin
o możliwości zapisów na:

Uwaga

W związku ze zbliżającym się terminem wyjazdów pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin na 3-dniową wycieczkę do Pragi, Kutnej Hora, Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych przedstawia informacje organizacyjne dotyczące wszystkich terminów:

 

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje pracowników,
emerytów, rencistów SUM oraz członków ich rodzin o możliwości zapisów na 3-dniową wycieczkę do Pragi, Kutna Hora, która odbędzie się w dwóch terminach:

 

14-16.09.2018 r.

21-23.09.2018 r.

Organizatorem wycieczki jest Biuro Turystyczne Poltur Kazimierz Puk

z siedzibą w Tarnobrzegu, pl. B. Głowackiego 36

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.