Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Informacja dotycząca danych osobowych. Informuję, że zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1. Administratorem Danych Osobowych, jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
    - ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice, tel. 32 208 3600, NIP: 634-000-53-01, REGON: 000289035;
  2. Aktualne dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych dostępne są pod numerem tel. 32 208 3600 lub na stronie internetowej sum.edu.pl oraz iod.sum.edu.pl;
  3. Dane osobowe przetwarza się w celu  rozpatrzenia aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy w procesie rekrutacji  na podstawie art. 221 Kodeksu pracy,
  4. Odbiorcami danych osobowych są merytorycznie odpowiedzialni pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach posiadający upoważnienie do przetwarzania danych osobowych oraz organy publiczne, które zwrócą się z prawnie uzasadnionym wnioskiem o udostepnienie danych osobowych.
  5. Przekazanie danych osobowych przez SUM do Państwa trzeciego zostanie Pani/Pan poprzedzone wnioskiem o wyrażenie zgody we wnioskowanym zakresie.
  6. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższym niż jest to niezbędne w procesie rekrutacji;
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych;
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  10. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym, warunkiem niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy;
  11. W przypadku przetwarzania podanych danych osobowych nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji.

W przypadku niedostatecznego zrozumienia znaczenia ww. treści możliwe jest uzyskanie informacji poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, którego dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej http://iod.sum.edu.pl oraz pod numerem tel. 32 208 3600.

Informacja o wynikach konkursów
w trybie art. 119 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.
Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r. poz. 1668)

Konkurs na stanowisko: asystenta
Jednostka organizacyjna zatrudniająca: Katedra i Zakład Biofizyki Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ilość kandydatów: 2
- mgr Iwona Dylong
- mgr inż. Dorota Hudy
Pozytywnie zaopiniowano kandydata: mgr Iwona Dylong
Uzasadnienie:
Dokumenty kandydata złożone w postępowaniu konkursowym spełniały wymogi formalne i merytoryczne związane z obsadzanym stanowiskiem. W głosowaniu tajnym Pani mgr Iwona Dylong uzyskała 7 głosów pozytywnych. Pani mgr inż. Dorota Hudy nie otrzymała żadnego głosu pozytywnego.

Konkurs na stanowisko: asystenta
Jednostka organizacyjna zatrudniająca: Katedra i Oddział Kliniczny Otorynolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Data ogłoszenia konkursu: 28.11.2018 r.
Termin składania ofert : 28.12.2018 r.
- dr n. med. Magdalena Marków
Pozytywnie zaopiniowano kandydata: dr n. med. Magdalena Marków

Konkurs na stanowisko: asystenta
Jednostka organizacyjna zatrudniająca: Katedra i Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
- dr n. med. Agnieszka Książek
Pozytywnie zaopiniowano kandydata: dr n. med. Agnieszka Książek

Konkurs na stanowisko: asystenta
Jednostka organizacyjna zatrudniająca: Katedra i Klinika Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
- dr n. med. Dominika Wiśniewska-Ulfik
Pozytywnie zaopiniowano kandydata: dr n. med. Dominika Wiśniewska-Ulfik
Uzasadnienie:
i merytoryczne związane z obsadzanym stanowiskiem.

Konkurs na stanowisko: asystenta
Jednostka organizacyjna zatrudniająca: Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Data ogłoszenia konkursu: 31.10.2018 r.
Termin składania ofert : 30.11.2018 r.
- lek. dent. Łukasz Obszyński
Pozytywnie zaopiniowano kandydata: lek. dent. Łukasz Obszyński