Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Praca w sum

Oferta nr 22/2021

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:
- sprzątaczka

Miejsce wykonywania pracy:
Dział Administracyjno-Gospodarczy w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków, Katowice

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: ¾ etatu

Opis stanowiska pracy:
- Sprzątanie i utrzymywanie czystości pomieszczeń Uczelni

Wymagane dokumenty:
- CV lub kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (w załączeniu)

* Oferty wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) prosimy składać do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31.05.2021 r.

Kwestionariusz osobowy i Rodo do pobrania - Oferta 22/2021

[Przesłano przez: Agnieszka Stolorz]