OFERTA PRACY Nr 18/2021

Miejsce pracy: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

40-055 Katowice ul. Poniatowskiego 15

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Stanowisko           Kierownik Działu Eksploatacji Technicznej i Remontów w Katowicach-Ligocie

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz Prawa Budowlanego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywność ,
  • bardzo  dobra organizacja pracy.

Oferta obejmuje:

  • prestiż związany z pracą w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy do 7.30 do 15.30,
  • dodatek za wieloletnią pracę – zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne – zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych:
  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika,
  • dofinasowanie do wypoczynku dzieci  i młodzieży,
  • dofinansowanie dla pracowników i  członka ich rodziny do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnej organizacji pracy w podległej jednostce umożliwiającej należyte i terminowe wykonywanie zadań,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych dotyczących działalności  kierowanej jednostce, instruowania i szkolenia podległych pracowników,
  • przestrzeganie terminowego załatwiania spraw oraz zorganizowania sprawnego obiegu wszelkich dokumentów,
  • nadzór i kontrola nad działalnością i realizacją zadań w podległej jednostce,
  • zapewnienia  przestrzegania dyscypliny budżetowej

Informuję, że zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. nr 101, poz. 926 wraz z późn. zm.) administratorem danych jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z siedzibą przy ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.

Cel zbierania danych: rekrutacja pracownika. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Obowiązek podania danych wynika z przepisów prawa pracy, w szczególności z Kodeksu pracy.