OFRTA PRACY Nr 15

Dział: Dział Kosztów

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny a następnie określony,

Liczba etatów: 1

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub średnie z doświadczeniem w  księgowości,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości, rozliczaniu projektów unijnych
  • zdolności analityczne, praca w zespole
  • znajomość MS OFFICE, w szczególności EXCEL,

Opis stanowiska pracy:

  • księgowanie przychodów i kosztów Uczelni,
  • rozliczanie projektów Unijnych,
  • kwalifikowanie wstępne podatku VAT

Pobierz

[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżon]