Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

zamieszczane będą jedynie w BIP

Praca w sum

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:
- Zastępca Kierownika Działu Administracyjno-Gospodarczego w Zabrzu

Miejsce wykonywania pracy:
- 41-808 Zabrze, ul. Jordana 19,
- 41-800 Zabrze, ul. Traugutta 2,
- 41-800 Zabrze, pl. Dworcowy 3,
- 41-902 Bytom, ul. Piekarska 18.

Rodzaj umowy:
- umowa o pracę na okres próbny a następnie na czas określony

Wymiar czasu pracy:
- pełny wymiar czasu pracy

Opis stanowiska pracy :
- nadzór administracyjny nad w/w obiektami SUM, przegląd obiektów w zakresie potrzeb remontowych, sanitarnych i awarii itp.,
- nadzór merytoryczny nad wykonywaniem zadań i obowiązków powierzonych podległym pracownikom,
- współpraca z jednostkami organizacyjnymi SUM

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe

Wymagania pożądane:
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność zarządzania podległym zespołem,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność,
- sumienność i dokładność,
- inicjatywa w działaniu,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:
- CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych*
- Oświadczenie RODO – kandydat (w załączeniu)

* Oferty wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy składać do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 09.10.2020 r.

[Przesłano przez: Anna Frąc]

Oferta 28