Stanowisko: samodzielny referent ( DS. REALIZACJI INWESTYCJI)
Rodzaj umowy: na okres próbny a następnie określony
Liczba etatów: 1 etat
Do głównych zadań należeć będzie:
• Obsługa formalno-administracyjna procesu inwestycyjnego po stronie inwestora,
w tym kontakty z Organami Administracji Państwowej i Nadzoru Budowlanego,
• Weryfikacja dokumentacji technicznej,
• Bieżąca współpraca z Projektantami, Wykonawcami Robót, Inspektorami Nadzoru,
• Prowadzenie procesów inwestycyjnych przydzielonych do realizacji zadań w pełnym zakresie
(przekazanie placów budów, kontrola postępu prac, uczestnictwo w odbiorze prac,
rozliczenie zadania),
• Przygotowywanie programów funkcjonalno-użytkowych, kosztorysów,

Wymagania konieczne:
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, budowlane lub pokrewne,
• Minimum 3 letnie doświadczenie przy przygotowywaniu, koordynacji i w uczestnictwie
w projektach inwestycyjnych,
• Umiejętność sporządzania programów funkcjonalno-użytkowych dla planowanych prac
budowlanych i projektowych,
• Praktyczna znajomość Ustawy Prawo Budowlane i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
| oraz procedur administracyjnych,
• Obsługa pakietu MS Office, programów kosztorysowych NORMA i ZUZIA, programu
projektowego Auto-Cad (w podstawowym zakresie),
• Analityczny sposób myślenia,

Wymagania preferowane:

• Uprawnienia budowlane (lub w trakcie),
• Doświadczenie w pracy w Dziale Inwestycji, Dziale Technicznym czy w przy przygotowaniu
inwestycji sektora finansów publicznych,
• Realizacja zadań inwestycyjnych finansowanych ze środków UE.

[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżon]

Oferta 27