Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Informacja dotycząca danych osobowych. Informuję, że zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1. Administratorem Danych Osobowych, jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
    - ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice, tel. 32 208 3600, NIP: 634-000-53-01, REGON: 000289035;
  2. Aktualne dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych dostępne są pod numerem tel. 32 208 3600 lub na stronie internetowej sum.edu.pl oraz iod.sum.edu.pl;
  3. Dane osobowe przetwarza się w celu  rozpatrzenia aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy w procesie rekrutacji  na podstawie art. 221 Kodeksu pracy,
  4. Odbiorcami danych osobowych są merytorycznie odpowiedzialni pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach posiadający upoważnienie do przetwarzania danych osobowych oraz organy publiczne, które zwrócą się z prawnie uzasadnionym wnioskiem o udostepnienie danych osobowych.
  5. Przekazanie danych osobowych przez SUM do Państwa trzeciego zostanie Pani/Pan poprzedzone wnioskiem o wyrażenie zgody we wnioskowanym zakresie.
  6. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższym niż jest to niezbędne w procesie rekrutacji;
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych;
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  10. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym, warunkiem niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy;
  11. W przypadku przetwarzania podanych danych osobowych nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji.

W przypadku niedostatecznego zrozumienia znaczenia ww. treści możliwe jest uzyskanie informacji poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, którego dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej http://iod.sum.edu.pl oraz pod numerem tel. 32 208 3600.

Stanowisko: samodzielny referent ( DS. REALIZACJI INWESTYCJI)
Rodzaj umowy: na okres próbny a następnie określony
Liczba etatów: 1 etat
Do głównych zadań należeć będzie:
• Obsługa formalno-administracyjna procesu inwestycyjnego po stronie inwestora,
w tym kontakty z Organami Administracji Państwowej i Nadzoru Budowlanego,
• Weryfikacja dokumentacji technicznej,
• Bieżąca współpraca z Projektantami, Wykonawcami Robót, Inspektorami Nadzoru,
• Prowadzenie procesów inwestycyjnych przydzielonych do realizacji zadań w pełnym zakresie
(przekazanie placów budów, kontrola postępu prac, uczestnictwo w odbiorze prac,
rozliczenie zadania),
• Przygotowywanie programów funkcjonalno-użytkowych, kosztorysów,

Wymagania konieczne:
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, budowlane lub pokrewne,
• Minimum 3 letnie doświadczenie przy przygotowywaniu, koordynacji i w uczestnictwie
w projektach inwestycyjnych,
• Umiejętność sporządzania programów funkcjonalno-użytkowych dla planowanych prac
budowlanych i projektowych,
• Praktyczna znajomość Ustawy Prawo Budowlane i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
| oraz procedur administracyjnych,
• Obsługa pakietu MS Office, programów kosztorysowych NORMA i ZUZIA, programu
projektowego Auto-Cad (w podstawowym zakresie),
• Analityczny sposób myślenia,

Wymagania preferowane:

• Uprawnienia budowlane (lub w trakcie),
• Doświadczenie w pracy w Dziale Inwestycji, Dziale Technicznym czy w przy przygotowaniu
inwestycji sektora finansów publicznych,
• Realizacja zadań inwestycyjnych finansowanych ze środków UE.
Oferty wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ prosimy składać pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 września 2020 r.

[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżon]

Oferta 27