OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:
- starszy technik

Miejsce wykonywania pracy:
- Klinika Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca III Katedry Kardiologii Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, Katowice

Rodzaj umowy:
- umowa na czas określony (11 miesięcy) w celu realizacji zadań w ramach projektu „Clinical development and proof of principle testing of new regenerative VEGF-D therapy for cost-effective treatment of refractory angina A phase II randomized, double-blinded, placebo-controlled study - ReGenHeart”

Wymiar czasu pracy:
- 1/2 etatu

Wymagania:
- co najmniej 15 letnie doświadczenie w pracy w pracowni kardiologii inwazyjnej
- doświadczenie w asystowaniu do zabiegów wieńcowych (PCI) oraz strukturalnych (TAVI,
walwuloplastyka)
- doświadczenie w zabiegach z użyciem systemu NOGA lub CARTO
- doświadczenie w co najmniej 2 badaniach klinicznych

Opis stanowiska pracy:
- zakład kardiologii inwazyjnej
- system do mapowania elektroanatomicznego serca (NOGA)
- udział w kwalifikacji, opiece przed i okołozabiegowej nad pacjentami, udział w zabiegach mapowania elektroanatomicznego i intramiokardialnym podawaniu substancji biologicznej
- przygotowanie leku/placebo do podania
- archiwizacja danych i prowadzenie protokołu zabiegowego

Wymagane dokumenty:
- kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (w załączeniu)

* Oferty wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
prosimy składać do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice
lub pocztą elektroniczną na adres e-mail:

do dnia 26.08.2020 r.

[Przesłano przez: Agnieszka Stolorz]

Oferta 20