Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Informacja dotycząca danych osobowych. Informuję, że zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1. Administratorem Danych Osobowych, jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
    - ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice, tel. 32 208 3600, NIP: 634-000-53-01, REGON: 000289035;
  2. Aktualne dane kontaktowe do Inspektora ochrony danych dostępne są pod numerem tel. 32 208 3600 lub na stronie internetowej sum.edu.pl oraz iod.sum.edu.pl;
  3. Dane osobowe przetwarza się w celu  rozpatrzenia aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy w procesie rekrutacji  na podstawie art. 221 Kodeksu pracy,
  4. Odbiorcami danych osobowych są merytorycznie odpowiedzialni pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach posiadający upoważnienie do przetwarzania danych osobowych oraz organy publiczne, które zwrócą się z prawnie uzasadnionym wnioskiem o udostepnienie danych osobowych.
  5. Przekazanie danych osobowych przez SUM do Państwa trzeciego zostanie Pani/Pan poprzedzone wnioskiem o wyrażenie zgody we wnioskowanym zakresie.
  6. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższym niż jest to niezbędne w procesie rekrutacji;
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych;
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  10. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym, warunkiem niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata na wolne stanowisko pracy;
  11. W przypadku przetwarzania podanych danych osobowych nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji.

W przypadku niedostatecznego zrozumienia znaczenia ww. treści możliwe jest uzyskanie informacji poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, którego dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej http://iod.sum.edu.pl oraz pod numerem tel. 32 208 3600.

Nazwa jednostki: Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Nazwa stanowiska: magistrant - stypendysta
Wymagania:
- student 4 roku studiów na Kierunku Farmacja,
- kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w prowadzeniu badań z wykorzystaniem szerokopasmowej spektroskopii dielektrycznej będzie dodatkowym atutem.

Opis zadań:
Grupa dr hab. Ewy Oziminy-Kamińskiej zajmuje się badaniem dynamiki molekularnej oraz kinetyki przejść fazowych w układach złożonych z substancji aktywnej
(z II lub IV klasy BCS) i sacharydu modyfikowanego w różnych warunkach temperatury
i ciśnienia, jak również określeniem wpływu matrycy cukrowej na kinetykę różnego typu izomeryzacji APIs (tautomeryzacji, przemian cis-trans, czy też enancjomeryzacji) oraz populację izomerów w danych warunkach termodynamicznych.

Do zadań magistranta-stypendysty będzie należało prowadzenie pomiarów dielektrycznych
w ciśnieniu atmosferycznym (p=0.1 MPa), jak również w warunkach wysokiej kompresji (do 600 MPa) na wybranych substancji aktywnych (APIs), a także sacharydach modyfikowanych. Stypendysta (k/m) będzie również zobowiązany do analizy danych eksperymentalnych oraz przygotowywania na podstawie wyników przeprowadzonych badań comiesięcznych raportów.

Typ konkursu NCN: SONATA BIS – NZ
Termin składania ofert: 24 lipiec 2020, 23:59
Forma składania ofert: pocztą elektroniczną
Warunki zatrudnienia: Magistrant – stypendysta będzie otrzymywał stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie, w okresie 10 miesięcy (od 1 października 2020 r. do 30 lipca 2021 r). Udział w projekcie jest powiązany z realizacją pracy magisterskiej.

Dodatkowe informacje:
Kandydaci powinni przesłać drogą elektroniczną na adres Kierownika Projektu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) następujące dokumenty:
1. CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych.
2. List motywacyjny.
3. Życiorys naukowy uwzględniający dotychczasowy przebieg studiów
i ewentualne osiągnięcia naukowe (publikacje, udział w projektach badawczych, stażach, szkoleniach, wystąpienia konferencyjne).
4. Oświadczenie (w załączniku).

Rekrutacja jest dwustopniowa:
1˚ Ocena wskazanej powyżej dokumentacji Kandydatów.
2˚ Rozmowy kwalifikacyjna.

Do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną zaproszeni wybrani Kandydaci, którzy spełnią wymogi formalne.

SUM © 2016-2020