Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

zamieszczane będą jedynie w BIP

Praca w sum

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:

• Samodzielny referent

Miejsce wykonywania pracy:

• Katowice ul. Poniatowskiego 15

Rodzaj umowy:

• Umowa o pracę na okres 3 miesięczny okres próbny a następnie na czas określony,

Wymiar czasu pracy:

• Pełny wymiar czasu pracy

Opis stanowiska pracy:

• Prowadzenia spraw i dokumentacji dotyczącej nieruchomości,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z regulacją stanu prawnego nieruchomości,
  • Składanie deklaracji podatkowych od nieruchomości,
  • Przygotowywanie dokumentacji postępowań przetargowych w zakresie zbywania i ustanawiania ograniczonych praw rzeczowych,
  • Prowadzenia korespondencji dotyczącej nieruchomości,Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej wniosków składanych do organów administracji rządowej i samorządowej w zakresie rozporządzania nieruchomością,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne)
  • Doświadczenie w gospodarowaniu nieruchomościami,
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

Wymagane dokumenty :

• CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżon]

Oferta 12