OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:

- Kierownik Zespołu Domów Studenckich w Zabrzu

Miejsce wykonywania pracy:

- 41-800 Zabrze, ul. M. Curie -Skłodowskiej 42-44

- 41-808 Zabrze, ul. Jordana 19

Rodzaj umowy:

- umowa o pracę na okres próbny a następnie na czas określony

Wymiar czasu pracy:

- pełny wymiar czasu pracy

Opis stanowiska pracy :

- nadzór merytoryczny nad wykonywaniem zadań i obowiązków powierzonych podległym pracownikom,

- regularny przegląd obiektów w zakresie przestrzegania przepisów BHP, ppoż. i sanitarnych, potrzeb remontowych i awarii itp.,

- dbanie o powierzone mienie,

- współpracy z jednostkami organizacyjnymi SUM

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe

Wymagania pożądane:

• znajomość języka angielskiego,

• bardzo dobra organizacja pracy,

• sumienność i dokładność,

• inicjatywa w działaniu,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

- CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych*

- Oświadczenie RODO – kandydat (w załączeniu)

[Przesłano przez: Sylwia Rajczakowska]

Oferta 42