Miejsce pracy:

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Centrum Dydaktyki

40-055 Katowice ul. Poniatowskiego 15

 

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny a następnie określony

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Stanowisko: samodzielny referent

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, skrupulatność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych, często awaryjnych sytuacjach, dyspozycyjność, odporność na stres.

Informacje dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej oraz znajomość języka angielskiego.

 

[Przesłano przez: Ewa Drzeżdżoń]

 

Oferty wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, z późn. zm.), należy składać w Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, 40-055 Katowice ul. Poniatowskiego 15, lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 listopada 2019 r.

Informuję, że zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, z późn. zm.)administratorem danych jest Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach z siedzibą przy ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.

Cel zbierania danych: rekrutacja pracownika. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Obowiązek podania danych wynika z przepisów prawa pracy, w szczególności z Kodeksu pracy.