Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

publikacje nowych ofert pracy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
zamieszczane będą jedynie w BIP

Praca w sum

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko:
- starszy technik
Miejsce wykonywania pracy:
Klinika Diabetologii Katedry Pediatrii, Wydział Lekarski w Katowicach, ul. Medyków 16
Rodzaj umowy:
- umowa na czas określony 6 miesięcy w celu realizacji zadań w ramach projektu „Translational approaches to disease modifying therapy of type 1 diabetes: an innovative approach towards understanding and arresting type 1 diabetes (INNODIA)”
Wymiar czasu pracy:
- ¼ etatu
Wymagania:

- wykształcenie: magister pielęgniarstwa,
- co najmniej 5 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi z cukrzycą typu 1
- udokumentowane co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w poradni diabetologicznej dla dzieci lub w oddziale dedykowanym diabetologii dziecięcej
- udokumentowany kurs „Edukatora w cukrzycy”
- dobra znajomość programów MS Office,
- umiejętność pobierania krwi u dzieci

[Przesłano przez: Agnieszka Stolorz]

Oferta 31