26 września 2018 r. (środa) w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej (aula B) przy ul. Konarskiego 22b w Gliwicach w godzinach 9.00 - 12.00 odbędzie się Śniadanie z Projektami.

W trakcie spotkania można porozmawiać na tematy związane z projektami międzynarodowymi a przy okazji zjeść pyszne śniadanie w doborowym towarzystwie.

Tematy, które będą poruszane to:

1.  Oferty mobilnościowe,
  2.  Granty na podniesienie potencjału jednostki (widening) oraz granty ERC,
  3.  Projekty realizowane w konsorcjach międzynarodowych oraz finanse,
  4.  Oferta NCN i NCBR,
  5.  Fundusze Strukturalne.

Zgłoszenia na Śniadanie z Projektami należy przesłać do 24 września 2018 roku poprzez wypełnienie formularza.

Link do formularza:

Formularz zgłoszeniowy - Śniadanie z Projektami 26/09/2018