Warsztaty „Strategy Towards China: Chinese Innovation Landscape and Funding Opportunities, które odbędą się 12 czerwca 2018 r. w Zurychu w Szwajcarii. Wydarzenie jest skierowane do zainteresowanych współpracą z Chinami, którzy mają innowacyjny pomysł, który chcieliby wprowadzić na rynek chiński, lub jeśli szukają możliwości finansowania w Chinach.

Agenda, informacja o kosztach i rejestracja - www.china.enrichcentres.eu/event/-workshop-strategy-towards-china

Uwaga - rejestracja do 22 maja 2018

Warsztat – Proposal Preparation: Linking the EU and China Successfully in Horizon 2020 RTD Projects. Warsztaty są dwudniowe - 12 i 13 czerwca 2018 r. w Stuttgarcie w Niemczech. Wydarzenie jest dedykowane organizacjom badawczym, innowacyjnym i opartym na technologiach. Dwudniowe szkolenie zapozna uczestników z procesem przygotowania wniosków konkursowych w ramach programu Horyzont 2020 z udziałem Chin.

Agenda, informacja o kosztach i rejestracja - www.china.enrichcentres.eu/event/enrich-in-china-workshop-proposal-preparation-linking-the-eu-and-china-successfully-in-horizon-2020-

Uwaga - rejestracja trwa do 5 czerwca 2018

SUM © 2016-2018