Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

8 marca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Sali 112 w Centrum Dydaktycznym Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędzie się szkolenie pn. „Temat zdrowia w programie Horyzont 2020”, organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy Politechnika Śląska oraz Centrum Transferu Technologii SUM.

W trakcie spotkania pokazane zostaną różne możliwości aplikowania o środki unijne, tj. granty badawczo-innowacyjne, granty ERC oraz działania Marii Skłodowskiej-Curie. Będzie można zapoznać się z dokumentacją konkursową oraz wysłuchać praktycznych wskazówek dotyczących pisania wniosków. Prelegentami będą eksperci Regionalnego Punktu Kontaktowego Politechnika Śląska.

Szkolenie adresowane jest do pracowników i doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę naukową i starać się o realizację prestiżowych grantów w międzynarodowych konsorcjach, bądź wzbogacić swój dorobek naukowy o wyjazdy na staże zagraniczne.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, lecz wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie udziału. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 28.02.2018 r. pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Centrum Transferu Technologii SUM, tel. 32 208 36 44.

Program spotkania

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.