Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

19 maja 2017 r. odbędą się warsztaty dotyczące procesu składania wniosków do programu Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB), organizowane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Warsztaty będą miały miejsce w siedzibie FNP w Warszawie przy ul. I. Krasickiego 20/22.

Celem programu MAB jest umożliwienie utworzenia w Polsce nowych jednostek badawczych (struktur organizacyjno-prawnych) kierowanych przez wybitnych naukowców z całego świata, w których zespoły złożone z naukowców zagranicznych i polskich reprezentujących różne specjalizacje naukowe będą realizować badania naukowe i prace rozwojowe na najwyższym światowym poziomie.

Warsztaty są adresowane do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB. Uczestnikiem warsztatu może być potencjalny główny wnioskodawca lub drugi wnioskodawca w projekcie MAB. Aby sprawdzić, czy kwalifikują się Państwo do udziału w szkoleniu, prosimy o przeczytanie zamieszczonego poniżej opisu formalnych wymagań stawianych wnioskodawcom w projekcie MAB.

Program spotkania:

10:30–11:00 –  Rejestracja/kawa powitalna

11:00–13:00 –  Składanie skutecznych wniosków: Prezentacja projektu MAB i dyskusja

13:00–14:00 –  Rozmowy indywidualne z potencjalnymi aplikantami

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nocleg, a także dojazd na warsztaty uczestnicy organizują we własnym zakresie i na własny koszt.

Na warsztaty, obowiązuje rejestracja e-mailowa do dnia 12 maja br. Zgłoszenia należy przesłać do p. dr Judyty Węgrzyn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej inforamcji na stronie http://www.fnp.org.pl/szkolenie-z-procesu-skladania-wnioskow-w-programie-mab/

SUM © 2016-2020