Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

ncn logo 2

Informujemy, że Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nabór na warsztaty poświęcone przygotowywaniu wniosków o finansowanie projektów badawczych. Oferta skierowana jest do osób prowadzących badania naukowe, które:

• nie kierują i nie kierowały projektem badawczym finansowanym przez NCN, MNiSW lub KBN,
  • w ciągu ostatnich 5 lat (w naukach ścisłych i technicznych oraz naukach o życiu) lub 10 lat (w naukach humanistycznych, społecznych i o sztuce) opublikowały co najmniej dwie prace o zasięgu międzynarodowym.
  • Tematyka warsztatów obejmuje:

• zasady pisania wniosków o finansowanie projektów badawczych,
  • cykl życia wniosku: od pomysłu do podpisania umowy o dofinansowanie,
  • przygotowywanie części merytorycznej wniosku,
  • projektowanie kosztorysów,
  • zasady oceny wniosków w systemie peer review,
  • analizę dokumentów konkursowych i wymagań formalnych.
  • Warsztaty odbędą się w siedzibie Narodowego Centrum Nauki przy ul. Królewskiej 57 w Krakowie.

Planowane terminy warsztatów oraz szczegóły dotyczące rejestracji na warsztaty dostępne na stronie https://ncn.gov.pl/aktualnosci/2016-08-18-warsztaty-dla-wnioskodawcow

SUM © 2016-2020