Uniwersytet Licealisty

w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie Uroczystości i powitanie Gości przez Dziekana Wydziału Lekarskiego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Jana E. Zejdę
  • Wystąpienie Władz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Uroczyste wręczenie indeksów
  • Wykład Inauguracyjny pt.: „Dopalacze – dlaczego i jak uszkadzają mózg?” wygłosi Pani dr hab. n. med. Bożena Gabryel
  • Gaudeamus
  • Zwiedzanie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej oraz Kampusu Uczelni

[Przesłano przez: Tomasz Francuz]

Uwaga

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku na Wydziale Lekarskim w Katowicach w roku akademickim 2018/19

Uwaga

Wyniki IV etapu Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczestników Programu „Uniwersytet Licealisty” przy Wydziale Lekarskim w Katowicach przeprowadzonego w dniu 13.06.2017

Rekrutacja

Uprzejmie informuję, że właśnie rozpoczęła się tegoroczna rekrutacja do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty).

Uprzejmie informuję, że IV etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku organizowanego przez Dziekana Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędzie się w dniu 13.06.2018 o godzinie 15.00 w sali ćwiczeń Katedry i Zakładu Biochemii Wydziału Lekarskiego w Katowicach.

SUM © 2016-2018