Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Faculty of Health Sciences in Bytom - Dean's Office

If you are interested in our educational offer and have any inquiries please contact the Dean's Office of the School of Health Sciences in Bytom. We also encourage our current students to contact us. We shall be glad to answer all your questions and provide any guidance needed.

Faculty of Health Sciences in Bytom

Medical University of Silesia in Katowice

18 Piekarska Street

41-902 Bytom