image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 

 

 

Zakończenie rekrutacji na rok akademicki 2016/2017

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach informuje, że rekrutacja na pierwszy rok studiów na rok akademicki 2016/2017 dla kierunków:

- lekarski - jednolite studia magisterskie stacjonarne i niestacjonarne

- lekarsko-dentystyczny - jednolite studia magisterskie stacjonarne i niestacjonarne

- ratownictwo medyczne – studia pierwszego stopnia

została zakończona

Wszystkim osobom przyjętym w poczet studentów gratulujemy a tych, którym nie powiodło się w tegorocznej rekrutacji na studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym, zapraszamy do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym w roku akademickim 2017/2018.

 

 

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna
Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

 

 

W razie niewypełnienia limitu miejsc kolejna lista rankingowa na kierunku  lekarskim tryb stacjonarny  zostanie ogłoszona:

28. 09. 2016 r. ok godz.   14.00

 

  

 

W razie niewypełnienia limitu miejsc kolejna lista rankingowa na kierunku  lekarskim tryb niestacjonarny   zostanie ogłoszona:

28. 09. 2016 r.   ok. godz. 14-stej

 

  

 

Kolejna lista rankingowa na kierunku lekarsko-dentystycznym tryb stacjonarny oraz kolejna lista rankingowa w przypadku niewypełnienia miejsc na kierunku lekarsko-dentystycznym tryb niestacjonarny

zostaną ogłoszone:

23.09.2016r.  ok godz. 13-stej

 

 

W razie niewypełnienia limitu miejsc kolejne listy rankingowe na kierunku  lekarsko-dentystycznym tryb stacjonarny i niestacjonarny  zostaną ogłoszone:

23.09.2016r.  ok godz. 13-stej

 

 

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.