Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Doktorskiej dla dyscypliny nauk o zdrowiu w roku akademickim 2019/2020

KOMISJA REKRUTACYJNA SZKOŁY DOKTORSKIEJ
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
DLA DYSCYPLINY NAUK O ZDROWIU
informuje, że w ramach dodatkowego naboru na I rok kształcenia w Szkole Doktorskiej w roku akademickim 2019/2020 rozmowy kwalifikacyjne osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego odbędą się
w dniu 27.08.2019 r.
od godz. 9:00, piętro 1, sala 117
budynek Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM
ul. Medyków 12 Katowice

W przypadku większej liczby kandydatów terminy rozmów kwalifikacyjnych zostaną podane niezwłocznie po ocenie przez Komisję Rekrutacyjną kompletności złożonych przez kandydatów wymaganych dokumentów.

KOMISJA REKRUTACYJNA SZKOŁY DOKTORSKIEJ
ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
DLA DYSCYPLINY NAUK O ZDROWIU
zaprasza kandydatów
zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego do Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dla dyscypliny nauk o zdrowiu
w roku akademickim 2019/2020
na rozmowy kwalifikacyjne,

KOMISJA REKRUTACYJNA SZKOŁY DOKTORSKIEJ DLA DYSCYPLINY NAUK O ZDROWIU OGŁASZA
NABÓR DODATKOWY NA I ROK KSZTAŁCENIA
W SZKOLE DOKTORSKIEJ W DYSCYPLINIE
NAUKI O ZDROWIU
W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW*
od 5 sierpnia 2019 r. do 23 sierpnia 2019 r.
od godz. 8:00 do godz. 15:00

SUM © 2016-2019