image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Człowieku (dawniej Uniwersytet Licealisty)

Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

 

Zmiana rozmiaru tekstu:

UWAGA!

Uprzejmie informuję, że internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu zostaje przedłużona do dnia 13.10.2017r. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny i przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Uniwersytet Licealisty w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu

Rekrutacja 2017/2018

Uprzejmie informuję, że w dniach od 18.09.2017r do 6.10.2017r odbędzie się internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny i przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 14.10.2017r o godzinie 900 w sali wykładowej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej (Sosnowiec, ul. Jagiellońska 4) odbędzie się druga część rekrutacji – egzamin testowy. Do egzaminu zostaną dopuszczone wyłącznie osoby spełniające regulaminowe kryteria naboru do programu, które wcześniej zarejestrowały się na stronie internetowej. Egzamin będzie przeprowadzony w formie testu jednokrotnego wyboru. Egzamin obejmuje treści programowe z zakresu gimnazjum i I kl.LO. Na podstawie liczby uzyskanych punktów stworzona zostanie lista rankingowa decydująca o przyjęciu do programu Uniwersytetu Licealisty. Lista osób przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Po ogłoszeniu wyników, osoby przyjęte do programu do 20.10.2017r powinny złożyć wypełniony formularz zgłoszenia w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Sosnowiec, ul. Jedności 8 w pokoju nr 7. Dane do kontaktu dostępne są w zakładce „Informacje kontaktowe”. Do formularza proszę załączyć dwa zdjęcia legitymacyjne. Osoby, które nie złożą w wyznaczonym terminie oryginału formularza zgłoszenia w Dziekanacie, zostaną skreślone z listy osób przyjętych do programu.

Formularz rekrutacyjny w formacie PDF

Ważne Terminy:

18.09-6.10.2017- Rekrutacja elektroniczna do programu Uniwersytet Licealisty w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Człowieku przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu

14.10.2017 - egzamin testowy

16.10-20.10. 2017 - dostarczenie oryginału formularza zgłoszenia do Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu, ul Jedności 8 pokój nr 7.

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.