Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

Rekrutacja

Uprzejmie informuję, że w dniach od 01.10..2015r. do 31.10.2015r. zostanie wznowiona internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” przy Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu, w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny, który jest dostępny w zakładce Rekrutacja 2015/2016.

Formularz rejestracyjny

W dniu 03.11.2015r. o godzinie 15:00 w sali wykładowej nr 36 (aula) Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu (Bytom, ul. Piekarska 18) odbędzie się druga część rekrutacji – egzamin testowy. Do egzaminu zostaną dopuszczone wyłącznie osoby spełniające regulaminowe kryteria naboru do programu, które wcześniej zarejestrowały się na stronie internetowej. Egzamin będzie przeprowadzony w formie testu składającego się z 30 pytań. Zakres testu obejmuje podstawę programową z chemii, biologii oraz wiedzy o społeczeństwie. Na podstawie liczby uzyskanych punktów stworzona zostanie lista rankingowa decydująca o przyjęciu do programu Uniwersytetu Licealisty. Lista osób przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu. Po ogłoszeniu wyników, osoby przyjęte do programu do 13.11.2015r. powinny złożyć wypełniony formularz zgłoszenia w Dziekanacie Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu, ul. Piekarska 18 – szczegółowe informacje dostępne są w zakładce „Informacje kontaktowe”. Do formularza proszę załączyć dwa zdjęcia legitymacyjne. Osoby, które nie złożą w wyznaczonym terminie formularza zgłoszenia w Dziekanacie, zostaną skreślone z listy osób przyjętych do programu.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2020

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.